Мета форуму –  сформулювати  принципи та основні ідейні засади на яких можливо об’єднання зусиль  різних громадських організацій для побудови  нової держави, на ідеях, які були проголошені під час Революції Гідності, але так і не були впровадженні в життя через владно-олігархічний спротив кланів.

Ми хочемо надати можливість висловитися  всім представникам громадянського суспільства, які поділяють наші принципи, щоб накреслити контури майбутнього смислового фундаменту як основи для об’єднання різних громадян та недержавних організацій в загальнонаціональний громадянський рух.

На форумі діятимуть три майданчики: “Духовність та система Цінностей”,  “Національна безпека України. Роль і місце України у світі” та “ Нові взаємовідносини в економіці України”.  Напрацьовані на них матеріали ляжуть в основу пропозицій форуму  до всіх  небайдужих  до долі  України.

До участі в Форумі запрошені представники громадських об’єднань, суб’єктів господарювання та експертного середовища що визнають пропоновані  Принципи та  які об’єднуються для консолідації ініціатив і організації діалогу щодо розроблення нових ідей функціонування та розвитку нашого суспільства, досягнення соціального, економічного добробуту України, а також для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів.

Форум відбудеться 29 липня 2016 року у місті Києві за адресою пр-т Перемоги, 84,  “Нивки-Холл”.

Початок роботи: об 11-00.

Ваші пропозиції щодо партнерства та участі просимо направляти на електронну адресу  оргкомітету: Forum.GPR@gmail.com  та/або  за  телефонами:  (044) 233-73-88 та 093 4073833.

або:

Реєстрація учасника